HakkımızdaSizem Un

SİZEM Un Petrol Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. 2005 yılında bölgenin en büyük Gıda Fabrikalarından biri olarak 300 Ton/gün kapasite, açmış olduğu istihdam imkanları ve bölge ekonomisine sağlamış olduğu katkılar ile Şanlıurfa 1.Organize Sanayi Bölgesinde hizmete girmiştir.
Şirketimiz, kısa zamanda Un üretiminde ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 15.650 m2 açık alan içinde 3.750 m2‘lik kapalı alanda faaliyet gösteren SİZEM Un Petrol Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. üretim tesisleri son sistem teknoloji ile donatılmıştır.
Fabrikamız; PLC Bilgisayar Sistemleri, Dinlendirme Un Siloları, 25 BİN Tonluk Buğday Çelik Siloları, Son Teknoloji ile donatılmış Kalite Kontrol ve Ar-Ge laboratuvarı, Randıman Kantarları ve Bilgisayar Kontrol Odası ile üretime devam etmektedir.
SİZEM UN; Gıda Mühendisleri ve tecrübeli elemanlarıyla kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke haline getirmiştir.

Bize Ulaşın

Bize ilettiğiniz görüş, öneri ve şikayetleriniz daha iyi bir hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Zaman ayırdığınız için içtenlikle teşekkür ederiz

KonumBize hemen ulaşın!

 

İletişim Formu

Bilgi

Şanlıurfa’nın en büyük un fabrikalarından biriyiz.

Adres

SİZEM UN FABRİKASI
1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 10. CADDE NO :11 ŞANLIURFA
TEL :  ( +90 ) 414 369 13 13
FAX : ( +90 ) 414 369 15 25
sizemun@sizemun.com.tr

Yerimizi bulun

Швидкий мікрокредит на картку в інтернеті доступний клієнтам, у яких немає поточних прострочень і інших заборгованостей.

Перевірка кредитної історії при отриманні позики цілодобово в Україні не провадиться. Це радує.

Без отказа и проверок ночной кредит на банковскую карту в Украине. Срочное оформление без отказа.

Без отказов и звонков получить 6000 грн онлайн на карту могут студенты, мамы в декрете и даже пенсионеры.

Без підтвердження платоспроможності і офіційного працевлаштування взяти кредит з нульовим балансом не просто, але можливо.